20.04.2014 - dostihy BRATISLAVA

 

1. Handicap Master Copyho - paddock, pruba 1/2
1. ( 4 ) SALIENT OF GRACIE, 3 ž. Ján Havlík Piruch Jozef
2. ( 5 ) SALALAH, 3 ž. Martin Srnec Hanáček Jaroslav
3. ( 6 ) ATHABASCA, 6 ž. Jaroslav Línek Kroutilík Jaroslav
4. ( 2 ) IZOP(IRE), 7 ž. Róbert Šara Hlavenka Peter
5. ( 7 ) GOLDEN GRACE(SVK), 3 ž. Zdenko Šmida Ročák Michal
6. ( 10 ) EPOLETTA(POL*), 4 Marie Trnková Holčák František
7. ( 8 ) ROSEGHANA, 3 ž. Peter Hodáň Sokol Samuel
8. ( 3 ) VALTZ, 3 ž. Stanislav Georgiev Demele Jan
9. ( 9 ) LANCELOT(HUN), 3 Matej Rigo Hanáček Jaroslav
10. ( 1 ) DUNA, 6 ž. Katarina Barboríková Sergeant Filip

1. Handicap Master Copyho - dostih 2/2
1. ( 4 ) SALIENT OF GRACIE, 3 ž. Ján Havlík Piruch Jozef
2. ( 5 ) SALALAH, 3 ž. Martin Srnec Hanáček Jaroslav
3. ( 6 ) ATHABASCA, 6 ž. Jaroslav Línek Kroutilík Jaroslav
4. ( 2 ) IZOP(IRE), 7 ž. Róbert Šara Hlavenka Peter
5. ( 7 ) GOLDEN GRACE(SVK), 3 ž. Zdenko Šmida Ročák Michal
6. ( 10 ) EPOLETTA(POL*), 4 Marie Trnková Holčák František
7. ( 8 ) ROSEGHANA, 3 ž. Peter Hodáň Sokol Samuel
8. ( 3 ) VALTZ, 3 ž. Stanislav Georgiev Demele Jan
9. ( 9 ) LANCELOT(HUN), 3 Matej Rigo Hanáček Jaroslav
10. ( 1 ) DUNA, 6 ž. Katarina Barboríková Sergeant Filip

2. Cena Rosensturma
1. ( 12 ) COUNT OF TUSCANY(USA), 8 ž. Jaroslav Línek Stančík Miroslav
2. ( 9 ) MARSHALL WELLS(IRE), 4 Michal Abík Stančík Miroslav
3. ( 11 ) TWIST DANCER, 7 ž. Martin Srnec Hanáček Jaroslav
4. ( 10 ) TIZIANO VECELLIO(GB), 5 ž. Stanislav Georgiev Stančík Miroslav
5. ( 4 ) ORATORY DAVIS(FR), 4 Matej Rigo Piruch Jozef
6. ( 8 ) LUST, 5 Marie Trnková Holčák František
7. ( 1 ) SUMMER HILL(HUN), 4 Gábor Paizs Zala Csaba
8. ( 2 ) STINGA, 5 ž. Zuzana Vokálková Holčák Radek
9. ( 3 ) CONAN ROY(IRE), 5 ž. Róbert Šara Hlavenka Peter
10. ( 7 ) GESINE(GB), 4 ž. Ján Havlík Morávková Jaroslava, MVDr.
11. ( 5 ) TOXIC(GER), 5 žk. Jozef Čekal Koplík 2 Zdeno
12. ( 13 ) PEACE OF GRACIE(FR), 5 žk. Radek Man Koplík 2 Zdeno

3. Cena Royal Stara
1. ( 9 ) COLD PLAYER(SLO), 9 ž. Jaroslav Línek Valachovič Oto, Ing.
2. ( 1 ) CADUKE(IRE), 4 ž. Róbert Šara Hlavenka Peter
3. ( 3 ) INWIN SPIRIT(GB), 3 ž. Zdenko Šmida Koplík 2 Zdeno
4. ( 10 ) ZWEGAT(GER), 4 ž. František Drozda Prunk Živa
5. ( 7 ) PALETA, 7 ž. Zuzana Vokálková Berthier Kateřina
6. ( 8 ) QUITY(IRE), 9 Michal Abík Hanáček Jaroslav
7. ( 4 ) NÁDSZÁL(HUN), 3 István Kozma jr. Kovács Sándor
8. ( 6 ) DIXON, 3 ž. Jakub Pavlíček Votava Jaroslav
9. ( 2 ) MONGOL(IRE), 7 žk. Radek Man Hanousek Ladislav
10. ( 5 ) NEW WARLORD(GB), 5 Sertash Nailov Bokori István

4. Memoriál Otta Suchovského
1. ( 13 ) DISTANT ROCKET(GB), 5 Tomáš Bitala Valachovič Oto, Ing.
2. ( 6 ) DODYBUD(IRE), 5 Michal Abík Stančík Miroslav
3. ( 1 ) SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 4 ž. Zdenko Šmida Holčák František
4. ( 12 ) BIARRITZ(SVK), 5 ž. Štefan Budovič Kubovičová Zuzana, Ing.
5. ( 7 ) TAPDANCE(GER), 6 ž. Zuzana Vokálková Moravec Zdeněk
6. ( 4 ) THUNDERBALL(FR), 5 ž. Martin Srnec Ročák Michal
7. ( 10 ) RED MISSION(GB), 5 Matej Rigo Hanáček Jaroslav
8. ( 11 ) NOMÁD(HUN), 5 István Kozma jr. Kovács Sándor
9. ( 14 ) YORDANA, 4 ž. Ján Havlík Morávková Jaroslava, MVDr.
10. ( 2 ) TOYANA(GER), 4 ž. Jaroslav Línek Stančík Miroslav
11. ( 9 ) VIVA LEA, 4 ž. František Drozda Prunk Živa
12. ( 3 ) ROBINSON CRUSO(GB), 7 ž. Róbert Šara Hlavenka Peter
13. ( 8 ) MY LITTLE STAR(IRE), 6 ž. Károly Kerekes Rosival Jozef
14. ( 5 ) QUICK DART(SVK), 4 ž. Stanislav Georgiev Stančík Miroslav

5. Cena Czasa
1. ( 4 ) RED HOT CALYPSO(IRE), 3 ž. Károly Kerekes Rosival Jozef
2. ( 3 ) ZORO DARK(FR), 3 ž. Jaroslav Línek Grdak Tajana
3. ( 8 ) FIORHEAD, 3 ž. Róbert Šara Sokol Samuel
4. ( 1 ) QPE(HUN), 3 István Kozma jr. Kovács Sándor
5. ( 6 ) LÁNGOLÓ-TÁNCOS(HUN), 3 ž. Stanislav Georgiev Zala Csaba
6. ( 7 ) REBEKA(HUN), 3 Michal Abík Morávková Jaroslava, MVDr.
7. ( 5 ) KNIGHT OF GRACIE, 3 ž. Ján Havlík Piruch Jozef
8. ( 2 ) THOR(POL), 3 Tomáš Bitala Rosival Jozef
9. ( 9 ) TATTOO(AUT), 3 ž. Jakub Pavlíček Kroutilík Jaroslav

6. Velká aprílová cena
1. ( 7 ) LEGIONAR(GB), 4 ž. Zdenko Šmida Kubovičová Zuzana, Ing.
2. ( 6 ) HOT FAVORITE(FR), 4 ž. Ján Havlík Holčák František
3. ( 2 ) SEPERATE OPINION(GB), 5 István Kozma jr. Zala Csaba
4. ( 11 ) ICENI GIRL(GB), 5 Matej Rigo Wroblewski Grzegorz Witold
5. ( 9 ) PRIME PREACHER(USA), 6 Michal Abík Ročák Michal
6. ( 5 ) YUCCA(IRE), 6 ž. Róbert Šara Hlavenka Peter
7. ( 4 ) JOVELL(POL), 4 ž. Zuzana Vokálková Holčák Radek
8. ( 8 ) OSTINATO(GER), 6 ž. Károly Kerekes Kovács Sándor
9. ( 3 ) QUEBRACHO(SVK), 5 ž. Jakub Pavlíček Brečka Jaroslav
10. ( 10 ) KING OF MARMALADE(IRE), 4 ž. Martin Srnec Kubovičová Zuzana, Ing.
11. ( 1 ) INDY JONES(GER), 6 ž. Jaroslav Línek Chodúr Jozef

7. Cena Prierosa
1. ( 7 ) AURELL, 5 am. Ivona Hladíková Stančík Miroslav
2. ( 5 ) JOHN GULLY(IRE), 7 žk. Adam Eliáš Brečka Jaroslav
3. ( 1 ) IDEO(GER), 7 žk. Vivien Mocsinka Rosival Jozef
4. ( 4 ) TAMAREI(IRE), 5 žk. Jozef Čekal Hlavenka Peter
5. ( 2 ) ARAMONT(IRE), 4 am. Andrea Broszová Hlavenka Peter
6. ( 6 ) PANÁČEK, 8 žk. Simona Molková Demele Jan
7. ( 8 ) MORAJLÓ(HUN), 5 žk. Radek Man Hanáček Jaroslav
8. ( 3 ) ZAHA(SVK), 6 žk. Zoja Galbáčová Cagáň Ján, Ing.

 

 

 

Fotografie jsou chráněny autorským zákonem, informujte mě o použití. © 2006 Romana Nevěřilová Bc.
CSS Templates